Dania noclegi

Noclegi w Danii

Dania jest doskonałym miejscem na spędzenie urlopu. Zachęca do tego świetnie rozwinięta infrastruktura noclegowa. Począwszy od malowniczo położonych pól kempingowych poprzez schroniska młodzieżowe, domy wakacyjne, apartamenty oraz luksusowe hotele. Wszystkie przygotowane tak aby zapewnić komfort wypoczynku i pełen relaks.

Rezerwacja noclegu w Danii:

Wybrane z oferty

Dom letniskowy - Tarup Stand, Dania

Dom położony ok. 10 km od Nyborg leżącego na wybrzeżu wyspy Fionia. Wybudowany w roku 2009, jego powierzchnia to 122 m2. Na działce dwa miejsca parkingowe.

Wyposażenie: kuchnia, a w niej: sztućce, naczynia kuchenne, garnki. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, okap kuchenny, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, zmywarka, pralka automatyczna, odkurzacz. Dwie łazienki w każdej ciepła i zimna woda, prysznic, toaleta. 3 oddzielne sypialnie: 1: dwa miejsca do spania na łóżku podwójnym, 2: dwa miejsca do spania na łóżkach pojedynczych, 3: sypialnia znajduje się w aneksie (dwa miejsca do spania na łóżkach pojedynczych). Meble ogrodowe, grill, huśtawka, piaskownica.

Tarup Stand Tarup Stand - lokalizacja Tarup Stand Tarup Stand Tarup Stand Tarup Stand Tarup Stand
Ilość osób: 6
Cena: od 2320 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt
Dodatkowe opłaty: media płatne dodatkowo
Lokalizacja: 10 km od Nyborg
Nr obiektu: G53507
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom letniskowy - Vesteregn, Dania

Domek położony w niewielkiej miejscowości na wyspie Langeland. Dom wybudowany w 1994 roku, a jego powierzchnia to 115 m2. Szczególnie polecany golfistom ponieważ najbliższe pole jest oddalone o 7 km.

Wyposażenie: kuchnia a w niej: sztućce, naczynia kuchenne, garnki, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, okap, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, zmywarka, odkurzacz, pralka automatyczna. Dwie łazienki w każdej ciepła i zimna woda, prysznic, WC. Cztery sypialnie: 1: łóżko podwójne, 2: łóżko podwójne, 3: łóżko piętrowe, 4: dwa miejsca do spania na pojedynczych łóżkach. Meble ogrodowe, grill, piaskownica, wiata. W domu akceptowany jest pobyt zwierząt a plaża na której psy mogą przebywać oddalona jest o 300 m.

Dom letniskowy - Vesteregn Dom letniskowy - Vesteregn - lokalizacja Dom letniskowy - Vesteregn Dom letniskowy - Vesteregn Dom letniskowy - Vesteregn Dom letniskowy - Vesteregn Dom letniskowy - Vesteregn
Ilość osób: 8
Cena: od 1610 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt
Dodatkowe opłaty: media płatne dodatkowo
Lokalizacja: wyspa Langeland
Nr obiektu: G10315
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom letniskowy - Gronninghoved, Dania

Dom położony niedaleko większej miejscowości Kolding na Jutlandii południowej. Wybudowany w 1995 roku ale zmodernizowano go w 2009. Ma 70 m2 powierzchni a działka na której stoi to 750 m2.

Wyposażenie: kuchnia, a w niej: sztućce, naczynia kuchenne, garnki. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem, okap, lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, suszarka automatyczna, pralka, odkurzacz. Łazienka z ciepłą i zimną wodą, prysznic, WC. Trzy sypialnie: 1: dwa miejsca do spania na podwójnym łóżku, 2: dwa miejsca do spania na podwójnym łóżku, 3: dwa miejsca do spania na pojedynczym łóżku. Meble ogrodowe, wiata, huśtawka, piaskownica.

Dom letniskowy - Gronninghoved Dom letniskowy - Gronninghoved - lokalizacja Dom letniskowy - Gronninghoved Dom letniskowy - Gronninghoved Dom letniskowy - Gronninghoved Dom letniskowy - Gronninghoved Dom letniskowy - Gronninghoved
Ilość osób: 6
Cena: od 1829 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt
Dodatkowe opłaty: media płatne dodatkowo
Lokalizacja: 8 km od Kolding
Nr obiektu: F02088
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom letniskowy - Norlev Strand, Dania

Dom położony na wybrzeżu północnej Jutlandii ok. 70 km od Aalborg. Wybudowano go w 1995 roku i ma 117 m2 powierzchni. Naturalna działka wokół domu to 2500 m2. W pobliżu domu jest basen oraz miejsce do korzystania z kąpieli termalnych.

Wyposażenie: kuchnia, a w niej: sztućce, naczynia kuchenne, garnki, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, okap, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, pralka automatyczna, odkurzacz. W dwóch łazienkach ogrzewanie podłogowe, ciepła i zimna woda, prysznic, WC. Trzy sypialnie oraz poddasze z miejscami do spania: 1: dwa miejsca do spania na podwójnym łóżku, 2: dwa miejsca do spania na podwójnym łóżku, 3: cztery miejsca do spania na dwóch łóżkach piętrowych, 4: poddasze, materac do spania dla dwóch osób. Dom z basenem. Meble ogrodowe, huśtawka, piaskownica, miejsce do gry w badmintona.

Dom letniskowy - Norlev Strand Dom letniskowy - Norlev Strand - lokalizacja Dom letniskowy - Norlev Strand Dom letniskowy - Norlev Strand Dom letniskowy - Norlev Strand Dom letniskowy - Norlev Strand Dom letniskowy - Norlev Strand
Ilość osób: 10
Cena: od 2616 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt
Dodatkowe opłaty: obowiązkowa kaucja z której zostaną odliczone opłaty za media
Lokalizacja: 8 km od Hjørring
Nr obiektu: A05698
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom letniskowy - Bogø/Møn, Dania

Dom wakacyjny położony w zacisznej okolicy na wyspie Møn. Do najbliższego miasta jest ok. 15 km. Dom wybudowano w 2007 roku ale zmodernizowano w 2013, jego powierzchnia to 97 m2. Nie jest dozwolony pobyt ze zwierzętami.

Wyposażenie: kuchnia, a w niej: sztućce, naczynia kuchenne, garnki, lodówka, okap, zamrażarka, ekspres do kawy, pralka, suszarka automatyczna, zmywarka, odkurzacz. Łazienka z ciepłą i zimną wodą, prysznic, WC. Trzy sypialnie: 1: dwa miejsca do spania na łóżku podwójnym, 2: dwa miejsca do spania na łóżkach pojedynczych, 3: dwa miejsca do spania na łóżkach pojedynczych. Jedno miejsce parkingowe, meble ogrodowe, grill.

Dom letniskowy - Bogø/Møn Dom letniskowy - Bogø/Møn - lokalizacja Dom letniskowy - Bogø/Møn Dom letniskowy - Bogø/Møn Dom letniskowy - Bogø/Møn Dom letniskowy - Bogø/Møn Dom letniskowy - Bogø/Møn
Ilość osób: 6
Cena: od 1380 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt
Dodatkowe opłaty: media płatne dodatkowo
Lokalizacja: 8 km od Stege
Nr obiektu: K30281
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74